Challenge accepted

Čo? Čože? Ďalší článok v takom krátkom čase? Čo som snáď ozaj dala výpoveď aby som mohla písať?

Ale čo ste… a kde by som potom brala peniaze? Nemám totiž bohatého chlapa, čo by ma vydržiaval… ani rodičov… Aj keď čo nie je, môže byť, či? S rodičmi už asi toho moc neporiešim, ale toho chlapa.. no nechám si to ako záložný plán.

Keď som včera (alebo to už asi bolo skôr dnes) išla spať, tak mi napadla… ale čo mi napadla, surovo ma napadla … hmm ako to nazvať? Myšlienka? Scénka? Sľubný začiatok? Ťažko povedať čo sa z toho vykľuje, no chcelo by to byť na pokračovanie ak sa zadarí. Kandidátov, na názov bolo viac, no vyhral:

 

.

.

.

Chvíľka napätia (ktorá je vlastne úplne bezpredmetná, lebo to aj tak všetko krásne vidieť na obrazovke, ale tak tvárme sa pre moje potešenie, dobre?)

.

.

.

Zápisníček vnadnej Vandy.

Určite všetkých (tých troch pravidelných čitateľov čo mám) zaujíma, o čom to bude. No moji drahí zlatí, čokoľvek sa z toho len vykľuje. Ide to bez akéhokoľvek plánu a prípravy. Len to prišlo a ja som sa rozhodla, že tentoraz to nechám len tak beztrestne odísť. Kvôli tomu som vstala z postele aj keď som mala len pár minút do toho, aby som zaspala. Vzala som zápisník a začala som písať, než to zabudnem. K tomu som musela rozsvietiť. Utrpenie! Vďaka tomu som sa prebrala a spala dohromady len pol hodiny. Skrátka, obetovala som sa. A plánujem sa obetovávať aj ďalej. Len aby som vám priniesla všetky napínavé a úžasné zápisky novej hrdinky, ktorá ovládne … ťažko povedať či a čo vlastne ovládne. Radšej to vezmem postupne. Najprv jeden zápis, potom druhý, potom desať a potom sa uvidí…. Are you ready?

P.S. Prvý zápis bude nasledovať niekedy v najbližších dňoch a už má vyčlenenú aj samostatnú kategóriu. Zatiaľ je však krátky na môj vkus. Takže uvidíme ako to pôjde. Ak ma už nič nenapadne (áno nie mi ale ma) tak to zverejním tak ako to je… takže chvíľku strpenia, vydržíte?

Reklamy

3 thoughts on “Challenge accepted

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s